Bränd Nimega Sina täidetav e-raamat

Alusta oma persoonibrändi teadliku kujundamist ja vii oma unistused ellu

Tagasiside raamatule Bränd Nimega Sina

Peep Vain

Koolitaja, investor ja ettevõtja. Teadliku arengu, aktiivse ning kliendikeskse müügi ja inimese- ning tulemustekeskse juhtimise koolituste teerajaja Eestis.

"Olesija Saue ja Evelin Org on kokku pannud väärt varalaeka. Samm-samuline teekond enda eri aspektide paremat tundma õppimise suunas aitab lugejal tulevikus paremini olla tema ise. See aitab ka õigete eesmärkide valikul ning nende saavutamisel. Raamatu suurim väärtus peitub sajas praktilises ülesandes, mille ise mõttega läbi tegemine aitab kindlasti igaüht tema persoonibrändi loomisel ja arendamisel."

Ester Eomois

Estonian Business School’i juhtimiseõppejõud ja ettevõtja

"Raamat „Bränd nimega Sina“ on kõigile, kes suhtuvad lugupidavalt endasse ja mõtlevad sellele, kuidas pikas perspektiivis oma mainet ise kujundada. Persoonibränd ja selle loomine on Eestis suhteliselt uus mõiste ja seetõttu on põhjaliku ja praktilise käsiraamatu avaldamine eesti keeles väga vajalik. Raamat on kirjutatud kirega ja on lihtsalt loetav, samas on autorid Evelin ja Olesija teemasse põhjalikult süüvinud ning praktilisust silmas pidanud. Raamatu 14 peatükki on avatud keskse tegelase kaudu, kes kujundab teadlikult oma persoonibrändi ja koostab tegevuskava alates persoonibrändi analüüsist, eesmärkide seadmisest, sihtrühmade analüüsist, väärtuspakkumisest kuni (sotsiaal)meedia kasutamiseni. Raamat aitab lugejal läbi mõelda ja paika panna unikaalse isikliku kuvandi, mida teadlikult edasi arendada ja teistega julgelt jagada. Soovitan! Lugesin ja sain palju praktilist teada, mida kasutada!"

Gerdi Anupõld

Kinnisvarafirma MyHome asutaja, omanik ja ettevõtja

"Kohustuslik lugemine igale ettevõtjale, firmajuhile ja müügiinimesele! Edukal müügiinimesel peab olema piisaval hulgal julgust, et olla pidevalt pildis ning ennast turundada. Aga tihti napib teadmisi, kuidas seda oskuslikult teha ja seetõttu jäetakse see tahaplaanile või ei tegeleta üldse. Nagu paljud teised turundusest kirjutatud raamatud ei anna „Bränd nimega Sina“ ainult üldisi teadmisi, vaid õpetab samm-sammult, kuidas luua tugev isikubränd, mis aitab kasvatada tuntust, suurendada müüki ja kasumit. Eelkõige soovitan seda raamatut igale kinnisvaramaaklerile, sest raamatus on maakler Tomi näitel juba raamatu autorite poolt kogu töö ära tehtud. Usun, et paljud tunnevad endas ära Tomi ja saavad raamatust kuhjaga inspiratsiooni, teadmisi ja pealehakkamist."

Aune Past

Kommunikatsiooniekspert, autor, kommunikatsioonibüroo Past ja Partnerid konsultant. Meedias Eesti suhtekorralduse emaks nimetatud.

"Olen persoonibrändiga tegelenud 10 aastat, hoides teema kommunikatsiooni ja suhtekorralduse äärealadel vaikselt tiksumas nagu shetlandi poni uhkes hobusekoplis. Huvitav, tähtsusetu, ei sega kedagi. Lugedes Olesija ja Evelini raamatut, olin esimesest peatükist võlutud. Pekki kui hea. Esimene eestikeelne presoonibrändi raamat on absoluutselt hädavajalik igaühele, kes tahavad äris õnnestuda."

Ott Lumi

Meta Advisory, partner

"Olesija ja Evelin on kirjutanud raamatu, mida võiks lugeda erinevad sihtrühmad. Ennekõike need, kelle jaoks on oluline iseenda kuvandi juhtimine. Juhid, poliitikud, nõustajad - kõik, kelle jaoks on oluline, et neid mõistetakse hästi. Üha kiiremas maailmas on iseenda bränding elementaarne vajadus, sest nagu ütlevad klassikud - elu keerleb suurtel kiirustel. Mida automaatsemalt meid adutakse ja mõistetakse, seda suurem on tõenäosus, et meie tegevusi märgatakse. Raamat on kirjutatud praktiselt ja konkreetselt. To the point. Siit saab mõtteid mõne tunniga. Päeva pole vaja."

BRÄND NIMEGA SINA

100 PRAKTILIST SAMMU OMA PERSOONIBRÄNDI LOOMISEKS JA ARENDAMISEKS

Aastal 2012, Jeff Bezos, Amazoni asutaja on öelnud, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta räägitakse, kui Sa oled ruumist lahkunud. Täna, aastal 2022, olukord on muutunud ja võib öelda, et persoonibränd on see, mida Sinu kohta teatakse, enne kui sa oled ruumi sisenenud. Tugev persoonibränd annab tänapäeval väga palju eeliseid ja vastupidiselt laialt levinud arvamusele, persoonibränding ei ole "edevuse laat", vaid oluline tööriist iga professionaali jaoks. Mida edukam sa tahad oma töös olla, seda olulisemaks muutub sinu jaoks ka teadlik persoonibränding. Selle raamatu eesmärk on aidata sul läbi mõelda ja kirja panna oma ideaalne bränd ja kui see on tehtud, seda ka atraktiivselt pakendada ja efektiivselt turundada. Sotsiaalmeedia on andnud meile kõigile võrdseid võimalusi, kuid nende võimaluste ja potentsiaali teadlik kasutamine on meie endi kätes. See raamat aitab sul lahti mõtestada oma persoonibränd tervikuna. Aitame sul luua selge visiooni, kuhu, millises suunas ja miks liikuda, ja paika panna oma persoonibrändi konkreetse tegevusplaani, et seeläbi oma eesmärke saavutada.

Timo Porval

Turundaja, ettevõtja Digiagentuur Lavii, Turunduslabor, Podcast Ekspordime

Countdown timer

Use this section to create urgency for your offer.

  • 00 Päeva
  • 00 Tundi
  • 00 Minutit
  • 00 Sekundit